فیلتر آزاد

سوالات متداول

مشکلات عمومی اشتراک وی پی ان:

چطور اشتراک خود را تمدید کنم ؟
در گام نخست جهت تمدید اشتراک وی پی ان در منوی بالایی سایت وارد قسمت خرید و تمدید اشتراک شوید , سپس در صفحه باز شده گزینه تمدید اشتراک را انتخاب نموده و اطلاعات اشتراک vpn خود را وارد نمایید . پس از آن در بخش دیگر مدت زمان تمدید اشتراک خود را تایین کرده و در انتها گزینه پرداخت و خرید را بزنید . کلیه درگاه‌های قرار گرفته در سایت از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پشتیبانی می کنند , جهت خرید آنلاین از سایت فقط به یک کارت بانکی و رمز دوم آن احتیاج دارید , در صورتی که رمز دوم کارت خود را ندارید کافیست از طریق خودپرداز بانک خود آن را فعال کرده , پس از آن اقدام به خرید نمایید .    
جزییات اشتراکم را فراموش نموده ام , چکار کنم ؟
اگر از کاربران قدیمی ما هستید اما جزییات اشتراک وی پی ان خود را فراموش نموده اید , ابتدا وارد بخش بازیابی اشتراک شوید , پس از آن اطلاعات مرتبط با اشتراک خود را وارد کرده تا اطلاعات خرید را از طریق ایمیل دریافت نمایید . پس از ثبت درخواست بازیابی اشتراک , چنانچه جزییات اشتراک خود را در Inbox ایمیل‌ خود دریافت نکردید , کافیست پوشه Spam یا Junk ایمیل خود را نیز بررسی نمایید .
راه حل مشکل Authentication Failed چیست ؟
مشکل ظاهر شدن خطای Authentication Failed در چند حالت معمولا اتفاق می افتد : امکان دارد با ورود نام کاربری و یا رمز عبور اشتباه این خطا را مشاهده نمایید , در هنگام وارد کردن جزییات اشتراک خود از قبیل : نام کاربری , رمز عبور و آدرس کلیه سرور ها با حروف کوچک و بدون فاصله می بایست وارد نمایید . امکان دارد این خطا به دلیل رسیدن به بیش از حد نصاب کاربران آنلاین اشتراک شما (۲ کاربر همزمان) رخ دهد , برای جلوگیری از این خطا در این بخش می بایست , اتصال خود را با سرویس های ما در یکی از دستگاه های متصل شده قطع نمایید . به این نکته توجه فرمایید که تمامی اشتراک های سایت فیلتر آزاد به صورت پیش فرض ۲ کاربره می باشند , بدین صورت که اگر تعداد کاربران آنلاین یک اشتراک به حد نصاب خود (۲ کاربر همزمان) رسیده باشد , هیچ کاربر دیگری تا زمان قطع اتصال یکی از کاربران فعال نمی تواند به سرویس های سایت ما متصل گردد .
پس از خرید به کریو متصل نمی شود , علت چیست ؟
سرویس کریو به دلیل محدودیت هایی که دارد به صورت آنی بعد از خرید فعال نمی شود , به همین دلیل پس از خرید می بایست به یک سرویس (جز کریو) متصل شده , پس از آن با گذشت ۱۲ تا ۲۴ ساعت اشتراک شما جهت استفاده از سرویس کریو به صورت خودکار فعال می گردد . و یا پس از خرید یا تمدید اشتراک از بخش تماس با ما جهت فعال سازی اشتراک خود برای اتصال به سرویس کریو درخواست ارسال نمایید .    

سوالات متداول پیش از خرید vpn :

چطور از اشتراک خود استفاده کنم ؟
بعد از خرید وی پی ان وارد بخش راهنمای اتصال شوید . در این بخش آموزش های مرتبط با تمام دستگاه‌ ها و سیستم عامل های سازگار با سرویس‌های سایت ما را مشاهده خواهید نمود . برای برخی از دستگاه ها و سیستم عامل ها چندین راهنما تهیه شده است , به همین دلیل توصیه می شود کلیه آموزش های موجود را بررسی نموده و بهترین راهنما را برای دستگاه خود انتخاب فرمایید .
کد تخفیف را از کجا دریافت کنم ؟
جهت دریافت آخرین اخبار و کدهای تخفیف که برای خرید و تمدید اشتراک می توانید از آنها استفاده کنید , می توانید صفحه فیسبوک و کانال تلگرام فیلتر آزاد را دنبال نمایید .
بانک کارت در فهرست درگاه‌ها قرار ندارد , چکار کنم ؟
تمامی درگاه‌های قرار گرفته در سایت از کلیه کارت های عضو شبکه شتاب پشتیبانی می نمایند , جهت خرید آنلاین vpn از سایت تنها به یک کارت بانکی و رمز دوم آن احتیاج دارید , چنانچه رمز دوم کارت بانکی خود را ندارید , کافیست از طریق خودپرداز بانک خود آن را فعال نموده , سپس اقدام به خرید نمایید .
آیا سرویس های سایت شما دستگاهم را پشتیبانی می کند ؟
جهت مشاهده تمامی دستگاه ها و سیستم عامل های سازگار با سرویس های سایت ما , به قسمت راهنمای اتصال در سایت مراجعه فرمایید .
با یک اشتراک به کدام سرویس‌ها می توانم متصل شوم ؟
با خرید تنها یک اشتراک به تمامی سرویس های قرار گرفته در سایت می توانید دسترسی داشته باشید ، برای مشاهده دستگاه ها و سیستم عامل های سازگار با سرویس های سایت ما کافیست به قسمت راهنمای اتصال مراجعه کنید .
مدت اشتراک از چه زمانی آغاز می شود ؟
مدت زمان اشتراک وی پی ان خریداری شده پس از اولین اتصال موفق محاسبه می گردد . زمان اشتراک تمدید شده چنانچه قبل از موعد تمدید به اتمام رسیده باشد , پس از اولین اتصال موفق محاسبه می گردد در غیر اینصورت به همان روال قبل ادامه می یابد .
اشتراک دو کاربره به چه معناست ؟
با خرید vpn دو کاربره این امکان رو دارید که به صورت همزمان از طریق نهایتا ۲ دستگاه متفاوت به سرویس های سایت ما متصل گردید . بدین گونه که اگر تعداد کاربران متصل شده یک اشتراک vpn (کاربر آنلاین) به حد نصاب خود (۲ کاربر همزمان) رسیده باشد , هیچ کاربر دیگری تا زمان قطع اتصال یکی از کاربران فعال نمی تواند به سرویس های ما متصل گردد . توجه نمایید که تمامی اشتراک های قرار گرفته در سایت ما به صورت پیش فرض دو کاربره هستند .  
سرویس های سایت شما را چطور تست کنم ؟
جهت تست تمامی سرویس های ما کافیست از قسمت تماس با ما درخواست خود را ارسال فرمایید ، بعد از دریافت اشتراک تست , با مراجعه به قسمت راهنمای اتصال سرویس های سایت ما را در دستگاه خود تست نمایید . در صورت رضایت می توانید از سایت خرید وی پی ان نمایید .
چطور اشتراک از شما خریداری کنم ؟
جهت خرید vpn در منوی بالایی سایت وارد بخش خرید و تمدید اشتراک شوید ، پس از آن گزینه خرید اشتراک را انتخاب نموده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید , سپس نوع اشتراک وی پی ان مورد نظرتان را انتخاب کرده و در بخش بعدی بر روی قسمت پرداخت و خرید کلیک نمایید . همه ی درگاه‌های قرار گرفته در سایت از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پشتیبانی می نمایند , جهت خرید آنلاین از سایت فقط به یک کارت بانکی و رمز دوم آن احتیاج دارید , چنانچه که رمز دوم کارت خود را ندارید کافیست از طریق خودپرداز بانک خود آن را فعال نموده , پس از آن اقدام به خرید فرمایید .  

مشکلات عمومی در ویندوز :

آنتی ویروس به کانکشن اجازه اجرا نمی دهد ، چکار کنم؟
در صورتی که هنگام نصب و یا اجرای کانکشن هوشمند , آنتی ویروس شما از آن جلوگیری و یا آن را پاک می نماید , می تواند به این دلیل باشد که برنامه های موجود در کانکشن هوشمند احتیاج به دسترسی اینترنت دارند , و به همین دلیل است که به اشتباه این برنامه ها را مخرب تشخیص می دهد , جهت جلوگیری از بروز این مشکل کافیست به هنگام درخواست آنتی ویروس , برنامه های داخل کانکشن را تایید نموده , و یا از طریق تنظیمات آن در قسمت Exclusions , کانکشن را به فهرست برنامه های مجاز آن اضافه نمایید . چنانچه که مشکل همچنان پا برجا بود , از قسمت تماس با ما درخواست خود را برای رفع مشکل ارسال کنید .
چگونه رمزعبور اشتراکم را تغییر بدهم ؟
اگر قصد تغییر رمز عبور اشتراک وی پی ان خود را دارید کافیست پس از اجرای کانکشن هوشمند وارد بخش تغییر رمز ورود شوید .
پس از اتصال اینترنت قطع می شود ، علت چیست ؟
چنانچه بعد از خرید vpn و پس از اتصال به سرویس های ما در ویندوز ارتباط شما با اینترنت قطع می گردد , ابتدا از سرویس مورد نظر قطع اتصال نموده , پس از آن سیستم خود را ریستارت نمایید , سپس مجددا برای اتصال تلاش نمایید , در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت , از بخش Control Panel ویندوز وارد قسمت Internet Options > Connection < LAN Setting شوید , در قسمت Proxy Server اگر تیک بخش Used a Proxy Server For Your Lan از قبل زده شده بود آن را بردارید . درصورتی که پس از اعمال تغییرات و ذخیره آن مشکل همچنان باقیست , برای اسکن و پاکسازی سیستم خود از هر گونه فایل مخرب در ارتباط با این مشکل برنامه AdwCleaner یا ضد ویروس بروز شده مناسب دیگری را دانلود و نصب نمایید , پس از آن سیستم خود را Scan کرده و فایل های مخرب شناسایی شده را پاک کرده و سپس سیستم خود را ریستارت و دوباره تلاش نمایید , درصورتی که مشکل همچنان وجود داشت , از قسمت تماس با ما درخواست خود را برای رفع مشکل ارسال کنید .  
خطای خاصی دریافت می‌کنم ، مشکل چیست ؟
اگر در هنگام استفاده از کانکشن هوشمند , مشکل و یا خطای خاصی مشاهده می نمایید , برای رفع مشکل , کافیست از قسمت تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید , اگر پس از اتصال به سرویس های ما در ویندوز ارتباط شما با اینترنت قطع می گردد , در گام نخست از سرویس قطع اتصال کرده و پس از آن سیستم خود را ریستارت نمایید , سپس مجددا برای اتصال تلاش نمایید , در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود , کافیست پس از اتصال ناموفق از قسمت ارتباط با پشتیبانی داخل کانکشن هوشمند , درخواست خود را ارسال نموده , تا کانکشن به صورت خودکار خطای مورد نظر را برای برسی تیم فنی ارسال کند .
کانکشن من به صورت آفلاین اجرا می شود , مشکل چیست ؟
چنانچه پس از اجرای کانکشن هوشمند با خطای اجرا به صورت آفلاین مواجه شدید , برای جلوگیری از بروز این مشکل می توانید به درخواست ضد ویروس خود هنگام نصب و یا اجرا کانکشن را تایید کنید , و یا از بخش تنظیمات ضد ویروس خود و بخش Exclusions کانکشن را به لیست برنامه های مجاز اضافه نمایید . پس از آن از بخش Control Panel ویندوز وارد مسیر Internet Options > Connection < LAN Setting شوید , در کادر Proxy Server اگر تیک قسمت Used a Proxy Server For Your Lan از قبل زده شده بود , آن را بردارید درصورتی که بعد از اعمال تغییرات و ذخیره آن , مشکل همچنان پا برجا بود , از طریق قسمت تماس با ما درخواست خود را جهت رفع مشکل ارسال کنید .    
اشتراکم اعتبار دارد , اما متصل نمی شوم , علت چیست ؟
چنانچه از صحت اعتبار اشتراک خود مطمئن هستید , اما کانکشن هوشمند اعتبار را ؟ نمایش می دهد , در گام نخست از بخش Control Panel ویندوز وارد مسیر Internet Options > Connection < LAN Setting شوید , در کادر Proxy Server اگر تیک بخش Used a Proxy Server For Your Lan از قبل زده شده بود , آن را بردارید . درصورتی که مشکل همچنان پا برجا بود , کافیست از طریق بخش تماس با ما درخواست خود را جهت رفع مشکل ارسال کنید .

اشتراک گذاری مطلب